Veriye Dayalı Büyüme Yolculuğunuz
Burada Başlıyor!

Müşteri verilerinizi ve pazar trendlerini kullanarak, hedef kitleye etkin ve verimli ulaşan kişiye özel pazarlama stratejileri oluşturuyoruz.

Kayda değer bir şeyler inşa etmeye hazır mısınız?

Bizimle Çalışın

 
 

Onlipr, veriye dayalı dijital pazarlama ve growth marketing hizmetleri veren bir kreatif ajanstır. Hedef kitlenizin derinlemesine analizi, bireysel hedefli segmentasyon ve veri odaklı stratejiler ile markanızın büyümesini ve dönüşümünü hızlandırıyoruz.

Firmaların hedef kitlelerini anlama, onlara özel segmentasyon stratejileri geliştirme ve doğru hedeflemelerle etkili reklam ve pazarlama kampanyaları düzenleme konusunda yaşadığı zorlukları görerek, bu alanda boşluğu doldurma hedefiyle ortaya çıktık.

Müşteri verilerinizi ve pazar trendlerini kullanarak, hedef kitleye etkin ve verimli ulaşan kişiye özel pazarlama stratejileri oluşturuyoruz.

Müşteri yolculuğunun her aşamasında markanızın etkisini artırmak için, uçtan uca, ölçülebilir ve hızlı büyüme sağlayan projeler tasarlıyor, test ediyor ve yönetiyoruz.

Markanızın medya ve halkla ilişkilerini yöneterek, online reputasyonunuzu güçlendiriyor ve marka imajınızı pozitif bir şekilde şekillendiriyoruz.

Dijital medya envanterini etkin bir şekilde kullanarak, markanızın hedeflerine uygun olarak performansa dayalı reklam kampanyaları oluşturuyor ve yönetiyoruz.

Hedef kitleniz için etkili ve çekici içerik stratejileri geliştiriyor, web sitenizin SEO performansını iyileştiriyor ve dijital görünürlüğünüzü artırıyoruz.

İş hedeflerinizi desteklemek için gerekli olan veri ve teknoloji entegrasyonlarını gerçekleştiriyor, karar verme süreçlerinizi veriye dayalı hale getiriyoruz.

Telif hakkı size ait her çeşit materyalin ve online içeriklerin bulunduğu internet sayfalarını sürekli takip ile analiz edip size raporluyoruz

Markanızın online mecralar, pazaryerleri, dijital reklamlardaki sahte örneklerini tespit edip size anlık olarak raporluyor, gelirinizi koruyoruz.

24 Saat İçinde Sizinle İletişime Geçiyoruz

Kişiye özel stratejiler ve yenilikçi çözümlerle sizin için dijital başarıyı yeniden şekillendiriyoruz. Veriye dayalı stratejilerimiz ve etkileyici performansımızla, markanızın büyüme ve dönüşüm hızını artırıyoruz.

Dijital potansiyelinizi maksimuma çıkarmanın zamanı geldi!

İletişime geçmekten memnuniyet duyarız


  Onlipr Technology Inc.

  256 Chapman Road STE 105-4
  Newark DE 19702, USA

  EIN: 36-5038131

  Onlipr Teknoloji ve Tic. A.Ş.

  Akmerkez B3 Blok Kat:8 Etiler
  Beşiktaş / İstanbul, TURKEY

  Beşiktaş VD – 8450624185

  © 2024 Onlipr Teknoloji ve Ticaret A.Ş.

  Online toplantı

  Bir projeniz mi var?

  Yoksa markanızı daha erişilebilir hale getirmenin yollarını mı arıyorsunuz?

  Toplantı planlayalım

  İletişime geçin

  Çözümlerimizle ilgileniyor musunuz?
  Telefonu kaldırıp bizi aramanız yeterli.

  +90 212 951 09 52
  [email protected]